ODESSA’DA GECE HAYATI

Kent deniz, kum, kültür turizmi ile bilinse de Odessa gece hayatı denince Ukrayna’da ilk sırada gidilebilecek bir kent. Arkadya sahilinde bulunan bir çok gece klübü, pub, disko ve barlar sabah 7’ye kadar açık.  Şehirdeki Ibiza, Itaka, Palladium, X-Clup, Yo kulüpdisko ve eğlence mekanlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bodrum ya da Antalya’da olduğu gibi sokaklar da çok eğlenceli, içkinizi alıp, kalabalığın arasına katılabilirsiniz. Yetişkinler için dans kulüplerinden, eğlencenin sabaha kadar sürdüğü diskolara kadar çok sayıda alternatifi değerlendirme imkanınız bulunuyor. Avrupa’nın en hareketli gece hayatlarından birine ev sahipliği yapan Odessa, bu özelliği ile genç gezginlerin uğrak noktalarından.

Şehir, çok sayıda gece kulübüne ev sahipliği yapıyor. Bu tesislerin pek çoğu, şehrin en ünlü plajı olan Arcadia‘da yer almakta. Özellikle daha elit bir eğlence imkanı sağlayan bu bölgede, her bütçeye göre uygun bir mekan bulmak mümkün. Gece hayatını eğlenceli, sınırsız ve çılgın olarak açıklamak yanlış olmaz. Gidilen her gece kulübünde bir nezihlik, kalite ve güvenlik söz konusudur. Buradaki dans showları her zaman için dikkat çekici boyuttadır. Genelde mekanlar tıklım tıklımdır. Bir çok mekan, şovlar da organize eder. Yani sadece klasik gece kulübü mantığında değil, aynı zamanda işe şov da katarlar. Hem Ukrayna şarkıları, hem de yabancı şarkılar Ukrayna gecelerine eşlik eder.

Dünyanın dört bir yanından gelen turistler çok sayıda gece kulübüne sahip olan Odessa’da çılgın eğlenceler ve bitmek bilmeyen enerjiyle 7 gün 24 saat hayatın tadını çıkartıyor.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yok

Üzgünüz, yorumlar kapalı.

WhatsApp WhatsApp us